15 híres édesapa, aki megnyerte az internetet

betöltés...

Ezeknek a férfiaknak mindenre van idejük. Nemcsak híres emberek, akik sikeres karrierrel rendelkeznek, hanem gondoskodó apák és jó családi srácok is. Ha megnézed a képeiket, a szíved olvadni kezd. Megérted, hogy sok időt töltenek gyermekeikkel, hogy boldoggá tegyék őket és szeretettel vegyék körül őket.

Készítettünk egy összeállítást azokról a híres apukákról, akik megnyerték a szívünket.

1. “Naplemente a gyönyörű fiaimmal”. David Beckham 3 fiú és egy lány boldog édesapja! Megérdemel némi tiszteletet.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

David Beckham (@davidbeckham) által megosztott bejegyzés

2. “Életem legutóbbi 3 éve több örömet okozott, mint azt valaha el tudtam képzelni. Apának lenni ilyen utazás…”

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Justin Timberlake (@justintimberlake) által megosztott bejegyzés

3. Jimmy Fallon: Olyan jól áll neki az apaság.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Jimmy Fallon (@jimmyfallon) által megosztott bejegyzés

4. “Te és én kicsim…” Adam Levine 2 gyermek édesapja. Nem az az egyik legédesebb dolog a lányoddal sétálni?

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Adam Levine (@adamlevine) által megosztott bejegyzés

5. “Babák Balin”. John Legend jól megérdemelt időt tölt a gyerekeivel.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

John Legend (@johnlegend) által megosztott bejegyzés

6. Patton Oswalt lánya valóban hasonlít rá.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Patton Oswalt (@pattonoswalt) által megosztott bejegyzés

7. Will Smith mindig is 3 gyermek jó édesapjaként volt ismert. Pontosan az az embertípus, akiről mások azt mondják: “Menő apád van!”.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Will Smith (@willsmith) által megosztott bejegyzés

8. Legenda, és a világon sok nő olyan féltékeny.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés

9. DJ Khaled büszke arra, hogy apa. Ez nem csak boldogság, hanem kemény munka is.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

DJ KHALED (@djkhaled) által megosztott bejegyzés

10. “Nem tudom, mire vagyok büszkébb: arra, hogy Jack ragaszkodott ahhoz, hogy ő maga tartsa ezt a barracudát, vagy, hogy nyersen megkóstolta!” Chris Pratt határozottan megolvasztja a szívünket.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

chris pratt (@prattprattpratt) által megosztott bejegyzés

11. “Egyszerűen jobban szeretlek benneteket, mint magát az életet.” A fantasztikus Jason Momoa és gyermekei.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Jason Momoa (@prideofgypsies) által megosztott bejegyzés

12. Shakira a legboldogabb nő lehet a világon. Gerard Piqué nemcsak jó férj, hanem szerető apa is.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Gerard Piqué (@3gerardpique) által megosztott bejegyzés

13. “Mennyország…” Vin Diesel megnyerte az internetet.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Vin Diesel (@vindiesel) által megosztott bejegyzés

14. “A kis szörfedzőmmel.” Kérdezd meg Chris Hemsworth-t, hogyan lehetséges mindenhol tökéletesnek lenni.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Chris Hemsworth (@chrishemsworth) által megosztott bejegyzés

15. Mennyire menő apu? Semmi sem hasonlít arra, ahogy a Szikla újszülött babájával beszél.

Ezek közül a híres édesapák közül melyik mozdította meg a legjobban a szíved húrjait? Oszd meg velünk véleményedet kommentben.

betöltés...