20+ hollywoodi sztár, akik egyszerű szerény életet élnek

betöltés...

A hírességek bármit megengedhetnek maguknak: luxus kúriákat és hajókat, szobákat a világ legjobb szállodáiban és a legnagyobb tervezők ruháit. Sokan közülük azonban továbbra is szerényebb életet élnek: cupcake-eket készítenek, gyermekekre felügyelnek, családi fotókat nézegetnek és kertészkednek.

Átnéztük a sztárok Instagram-oldalait és az újságírók által készített fotókat, és láttuk, hogy amikor nincsenek kamerák a közelben, a kedvenc sztárjaink is csak hétköznapi emberek, akiknek szokványos hobbijuk van.

Sarah Jessica Parker vásárol.

Halloweenkor pedig finomságokat ad a környékbeli gyerekeknek.

Sharon Stone segített a barátjának azzal, hogy kivett egy üvegszilánkot a lábából.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Sharon Stone (@sharonstone) által megosztott bejegyzés

Így kezdi a napját Julianne Moore

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Julianne Moore (@juliannemoore) által megosztott bejegyzés

“Felkaptam egy furcsa pulóvert a pizsamámra, megfogtam a porszívót és elkezdtem dolgozni. Bent, kint – bárhol, ahol kell.”

Michelle Pfeiffer tudja, milyen nehéz sminkelni.

Heidi Klum, a gyerekeivel vásárol

Demi Moore, családi fotókat nézeget a rokonaival

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Demi Moore (@demimoore) által megosztott bejegyzés

Bella Hadid nem csak a kifutón tud sétálni, de az autóját is megtankolja és ellenőrzi a gumikat.

Reese Witherspoon, a szekrénybe bújik a családja elől, hogy csendben tudjon dolgozni

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés

„Csendes és (valahogy) eldugott. De az asszisztensem kutyaeledelszagú…”

Mickey Rourke a kutyájával sétál

Ez Kate Hudson szokásos hétfője.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Kate Hudson (@katehudson) által megosztott bejegyzés

Milla Jovovich, megmutatja az általa termesztett retket

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Milla Jovovich (@millajovovich) által megosztott bejegyzés

“Olyan nevetségesen büszke vagyok a retkeimre. Úgy értem… Ma volt a legőrültebb betakarításom egy hét eső után, a konyhánkat salátalevék borítják!”

Helen Mirren, az utakon lévő szemetet takarítja Olaszországban

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Helen Mirren (@helenmirren) által megosztott bejegyzés

„Takarítom a szemetet az úton Olaszországban. A nővéremmel körülbelül egy órát töltöttünk, és egy egész hosszú szakaszt megtisztítottunk. Egyszerű dolog, de nagy különbséget jelent. Kérlek, ne dobd el.”

Jake Gyllenhaal taxit hív

Amanda Seyfried, mint felelős gazda, feltakarít a háziállata után

A Hazug csajok társaságának sztárja, Lucy Hale tudja, hogy egy bolhapiacon sok érdekes dolgot lehet találni.

Julia Roberts kártyázik unokahúgával, Emma Robertsszel

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Julia Roberts (@juliaroberts) által megosztott bejegyzés

Jennifer Garner a piacok másik nagy rajongója.

Hilary Duff és szórakoztató szülői napjai

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Hilary Duff (@hilaryduff) által megosztott bejegyzés

“SEGÍTSÉG srácok, nézzétek az arcomat.”

Úgy tűnik, Emilia Clarke imád sütni.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@emilia_clarke által megosztott bejegyzés

“Igen. Vettem ehető csillám sprayt. És igen, erősen ajánlom.”

És imád gyermekekre vigyázni

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@emilia_clarke által megosztott bejegyzés

És, mint minden más nő, nem érzi a lábát, miután órákig magas sarkú cipőt viselt.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@emilia_clarke által megosztott bejegyzés

“Nem hiszem el, hogy még mindig vannak lábaim.”

Jessica Alba fontos pillanatot osztott meg rajongóival: idősebb lánya magasabb, mint ő.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Jessica Alba (@jessicaalba) által megosztott bejegyzés

“A pillanat, amikor rájössz, hogy az elsőszülött gyermeked magasabb, mint te.”

Itt pedig hálaadási pulykát készít.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Cash Warren (@cash_warren) által megosztott bejegyzés

Ez csak Dwayne Johnson, aki teadélutánt tart a lányával.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

therock (@therock) által megosztott bejegyzés

Katie Holmes – egy törzsutas a New York-i metrón

Kate Beckinsale-nek, mint minden nőnek, van egy kedvenc cipője

Jude Law, február 14

A leghidegebb időjárás sem akadályozza meg Keira Knightleyt abban, hogy élvezze a gyorsételét.

Leonardo DiCaprio, mint minden férfi, türelmesen fényképezi barátnőjét néhány látnivaló előtt

Véleményed szerint ezek a hírességek kivételek? Szerinted hogyan néz ki egy szokásos nap egy híresség életében?

betöltés...